HAKKIMIZDA

Yönsan Grup olarak hedeflerimiz faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde üstün teknoloji bilgisi gerektiren ve önemli projelere imza atarak ayrıcalıklı bir konuma yükselmeltir. Yönsan Grup olarak insan en önemli kaynaktır prensibinden yola çıkarak grubumuzun tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüstlükten taviz vermeden büyümeyi hedeflemekteyiz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Biz Yönsan Grup olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, Yönsan Grup olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

 

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz kurulduğundan bu yana müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarak hayatı kolaylaştırma ilkesini benimsemiştir. Vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki hizmetlerimiz ve ürettiğimiz ürünlerle, hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

 

Vizyonumuz Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılayarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

3SEKTÖR
25+YILLIK TECRÜBE
10+MARKA
150+PROJE

Hakkımızda, Merak Ettiğiniz Tüm Soruları

Bize Sorabilirsiniz